Bez recepty

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Diohespan Max 1000mg 60 tabletek

8538034

Diohespan Max jest lekiem chroniącym układ naczyń żylnych, zmniejszającym przepuszczalność naczyń, poprawiającym napięcie ich ścian, powrót krwi z układu żylnego, oraz zmniejszający nadciśnienie i zastój żylny w kończynach.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

$nbsp;

Cena: 47,38 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Osłabione żyły to problem, z którym zmaga się obecnie coraz więcej osób. Do nieprzyjemnych dolegliwości, które pojawiają się w następstwie tej przypadłości, należą żylaki nóg, hemoroidy oraz pojawiające się głównie w nocy skurcze mięśni łydek. Na szczęście obecnie z łatwością można znaleźć skuteczny lek na żylaki, który szybko wzmocni ściany naczyń krwionośnych. Taki lek na hemoroidy dodatkowo usprawnia krążenie, a oprócz tego zadziała przeciwzapalnie. Zdecydowanym liderem na rynku wśród innych preparatów tego typu jest lek na skurcze nóg z serii Diohespan Max. Opinie na jego temat potwierdzają, że preparat ten pomaga zwalczyć zakrzepy oraz uporać się z problemem pękających naczynek na twarzy, czyli tzw. pajączków. Zawartość optymalnej dziennej zalecanej dawki diosminy w jednej tabletce przemawia zdecydowanie na korzyść preparatu Diohespan Max. Ceny, w jakich można nabyć ten lek kanałami sprzedaży internetowej, są bardzo zachęcające i stanowią jego kolejny ogromny atut.

 

Podstawę składu leku na żylaki Diohespan Max stanowi diosmina w jej najlepiej przyswajalnej, zmikronizowanej formie. Składnik ten zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych oraz niweluje nadciśnienie i zastoje żylne w kończynach. W rezultacie systematyczne przyjmowanie leku na skurcze nóg Diohespan Max pomaga uporać się z uporczywym problemem nocnych skurczów mięśni, który dotyka szczególnie mięśni łydek. Ogromnym atutem leku na hemoroidy Diohespan Max jest również działanie łagodzące wszelkie nieprzyjemne dolegliwości związane z żylakami odbytu. Jego przyjmowanie rekomendowane jest w sytuacji, kiedy borykamy się z zaostrzeniem dolegliwości związanych z hemoroidami, czyli bólem, pieczeniem, świądem oraz krwawieniem. Osoby zmagające się z codziennym bólem nóg oraz długo utrzymującą się opuchlizną kończyn dolnych również odczują znaczną ulgę przyjmując lek Diohespan Max. Opinia, która zdecydowanie dominuje wśród jego użytkowników, akcentuje kwestię wyjątkowo szybko widocznych efektów przyjmowania tego preparatu. Już jedna tabletka dziennie pozwala znacznie podnieść komfort życia osób zmagających się z różnego rodzaju dolegliwościami żylnymi, co również przemawia na korzyść leku Diohespan Max. Cena tego preparatu nie jest wygórowana, co dodatkowo zachęca do jej zakupu.

Diohespan Max to:

  • wzmocnienie ścianek żył i poprawa poziomu ich napięcia
  • załagodzone dolegliwości związane z hemoroidami
  • ulga przy uporczywych nocnych skurczach nóg
  • mniejsza kruchość naczynek i skłonność do tworzenia się „pajączków”

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii