Kategorie

Dicopeg Junior proszek 5g x 30 sasz.

3090771

Dicopeg Junior/Dicopeg jest preparatem o osmotycznym działaniu przeczyszczającym, który w sposób naturalny reguluje pracę jelit. Nie jest wchłaniany i nie ulega fermentacji w jelitach. 

Więcej szczegółów

 

Cena: 36,91 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Dicopeg Junior/Dicopeg jest preparatem o osmotycznym działaniu przeczyszczającym, który w sposób naturalny reguluje pracę jelit. Nie jest wchłaniany i nie ulega fermentacji w jelitach. Nie podrażnia błony śluzowej. Jest wydalany z kałem w niezmienionej formie. Dicopeg Junior/Dicopeg jest szczególnie zalecany w przypadku przewlekłych zaparć oraz w przypadku sporadycznych zaburzeń pracy jelit. Dzięki swoim właściwościom hydrofilowym Dicopeg Junior/Dicopeg zmiękcza stolec ułatwiając wypróżnienie przy czym nie powoduje skurczów, bólów brzucha ani nagłego parcia. Skuteczność wyrobu nie zmniejsza się z upływem czasu. Dicopeg Junior/Dicopeg ma postać proszku do sporządzenia roztworu doustnego.

Skład

Makrogol 3350. Substancje pomocnicze: dwutlenek krzemu, aromat, sól sodowa sacharyny. Nie zawiera glutenu.

Zalecane dawkowanie:

- Od 6 miesiąca życia do 2 lat (do 12 kg)  1-2 saszetek dziennie

- Od 2 do 11 roku życia (od 12 do 20 kg)  2-4 saszetek dziennie

- Powyżej 11 roku zycia (20 kg i więcej)  2-6 saszetek dziennie

SPOSÓB UŻYCIA:

Należy rozpuścić zawartość torebki w około 62 ml wody i wypić sporządzony roztwór. Dawkę dzienną można zażywać w kilku podaniach. Można rozpuścić wszystkie saszetki przewidziane na dany dzień w odpowiedniej ilości wody i wstawić roztwór w  zamkniętym pojemniku do lodówki  na okres nie dłuższy niż 24h. Zaleca się zażywać Dicopeg junior w długich odstępach czasu od posiłków.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii