Kategorie

Dicopeg Junior proszek 5g x 14 sasz.

3090721

Dicopeg Junior/Dicopeg jest preparatem o osmotycznym działaniu przeczyszczającym, który w sposób naturalny reguluje pracę jelit. Nie jest wchłaniany i nie ulega fermentacji w jelitach.

Więcej szczegółów

 

Cena: 23,61 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Preparaty na przeczyszczenie dla dzieci muszą spełniać niezwykle rygorystyczne normy. Wśród osmotycznych środków łagodnych dla jelit maluszków z pewnością polecić należy Dicopeg Junior. Opinie pediatrów jasno wskazują, iż działa on w sposób nieinwazyjny, a zarazem bardzo skuteczny. Nawet w przypadku przewlekłych czy też nawracających zaparć możliwe jest bezpieczne stosowanie preparatu Dicopeg. Ceny tego wyrobu medycznego są bardzo atrakcyjne, i nawet długotrwałe jego stosowanie nie stanowi obciążenia dla domowego budżetu.

 

Mechanizm zatrzymywania wody w jelicie grubym, co w prosty sposób prowadzi do zmiękczenia masy kałowej, to podstawa działania preparatu Dicopeg Junior. Opinia ekspertów dowodzi, iż właśnie tego typu osmotyczne środki na przeczyszczenia dla dzieci działają najbezpieczniej. Dzięki dodatkowym właściwościom hydrofilowym stolec jest miękki, zaś wypróżnienie odbywa się w sposób bezbolesny, bo zdecydowanie wyróżnia wyrób medyczny Dicopeg. Opinie zadowolonych rodziców akcentują również fakt, iż jego stosowanie nie przyczynia się do powstawania wzdęć, bólu brzucha, skurczów czy też nagłego parcia. Także przy sporadycznych problemach z wypróżnieniami, możliwe jest całkowicie bezpieczne stosowanie preparatu Dicopeg Junior. Cena tego zapakowanego w praktyczne saszetki preparatu jest jego kolejną zaletą. Ten nieuzależniający środek na przeczyszczenie dla dzieci nie jest wchłaniany w świetle jelita i nie ulega fermentacji, co zdecydowanie wyróżnia na tle konkurencji Dicopeg. Opinia, która doskonale opisuje ten preparat na przeczyszczenie dla dzieci, głosi, iż jest on niesłychanie delikatny i nie podrażnia delikatnej błony śluzowej niemowląt i małych dzieci.

 

Preparat ten może być z powodzeniem stosowany już od 6-go miesiąca życia, co stanowi niezaprzeczalny atut środka przeczyszczającego Dicopeg Junior. Ceny ten wyrobu medycznego są bardzo konkurencyjne. Z pewnością rodzice dzieci w każdym wieku docenią wszechstronność działania oraz bezpieczeństwo preparatu Dicopeg. Cena, w jakiej jest on dostępny w naszej aptece internetowej, z pewnością dodatkowo zachęci Państwa do zakupu.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii