Kategorie

DICLOZIAJA 0,01 g/g żel 100 g

8070913

Wskazania do stosowania Produkt leczniczy działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Stosowany jest w miejscowym leczeniu: ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (np. zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty), bólu pleców i pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni oraz stawów.

Więcej szczegółów

 

Cena: 11,10 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

DICLOZIAJA Diclofenacum diethylammonium 10 mg/g, żel

Opakowanie: 40 g, 50 g, 100 g

Wskazania do stosowania

Produkt leczniczy działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.

Stosowany jest w miejscowym leczeniu: ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (np. zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty), bólu pleców i pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni oraz stawów w wyniku skręcenia, stłuczenia, nadwyrężeń.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną – diklofenak lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Dicloziaja jest również przeciwwskazany u pacjentów, u których kwas acetylosalicylowy i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne wywołują napady astmy, pokrzywki oraz ostre nieżyty nosa.

Nie zaleca się stosowania produktu leczniczego Dicloziaja u dzieci poniżej 12 lat.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: