Kategorie

Diather Covid-19 Ag SGTi-flex 1 sztuka

9102058

SGTi-flex COVID-19 Ag (1 test) domowy, kasetkowy test przeznaczony do jakościowego wykrywania antygenu wirusa SARS-CoV-2 w próbce z wymazu z nosa. Test potwierdzający zakażenie COVID-19.

Więcej szczegółów

 

Cena: 29,66 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

 • Gorączka
 • Zmęczenie
 • Suchy kaszel
 • Utrata węchu i smaku
 • Bóle mięśni

Zastosowanie:
Szybki test przeznaczony do jakościowego wykrywania antygenu SARS-CoV-2  w próbce wymazu z nosa, krótki czas wykonania testu, wynik już w ciągu 15 minut.


Właściwości:

Test COVID-19 Ag SGTi-flex jest przeznaczony do wykrycia obecności antygenu wirusa SARS-CoV-2. Za pomocą testu stwierdza się zakażenie SARS-CoV-2, co jest pomocne w diagnozowaniu COVID-19. W czasie testu próbka z materiałem badanym (wymaz z nosa), poddana jest reakcji ze swoistymi przeciwciałami skierowanymi przeciwko antygenom wirusa SARS-CoV-2. Membrana nitrocelulozowa kasety testowej zawiera linię testową i linię kontrolną. Test do samokontroli.

Nowy koronawirus (SARS-CoV-2) został zidentyfikowany w grudniu 2019 roku; w lutym 2020 r. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oficjalnie nazwała chorobę wywoływaną przez SARS-CoV-2 jako COVID-19 (choroba koronawirusowa 2019). Zidentyfikowane koronawirusy wywołujące zakażenia u ludzi to m. in. wirusy 229E i NL63 należące do α-koronawirusów oraz HKU1, OC43, SARS-CoV i MERS-CoV należące do ß-koronawirusów. COVID-19 rozprzestrzenia się głównie drogą kropelkową, mogąc wywoływać w trakcie infekcji osłabienie, gorączkę, suchy kaszel i duszność. Wirus SARS-CoV-2 jest bardziej zakaźny niż SARS. Okres inkubacji wirusa wynosi od około 3 dni do 16 dni, co staje się dużym zagrożeniem, gdyż zakaźność pojawia się już w okresie inkubacji. SGTi flex COVID-19 test antygenowy umożliwia szybką i dokładną diagnostykę, która jest ważną kwestią w izolowaniu pacjentów z objawami wskazującymi na COVID-19. Wynik testu odczytuje się w czasie 15-30 minut.


Sposób użycia:
Opakowanie:

 • 1 Saszetka z testem kasetkowym
 • 1 Bufor ekstrakcyjny
 • 1 Końcówka zakraplająca
 • 1 Wymazówka
 • Instrukcja obsługi

Pytania i odpowiedzi:

 1. O CZYM ŚWIADCZY POZYTYWNY WYNIK TESTU ANTYGENOWEGO?
  Pozytywny wynik testu antygenowego świadczy o aktualnie trwającej infekcji wirusem SARS-CoV-2.
 1. O CZYM ŚWIADCZY NEGATYWNY WYNIK TESTU ANTYGENOWEGO?
  Negatywny wynik testu antygenowego przy utrzymujących się objawach infekcji świadczy zakażeniu innym rodzajem patogenu niż SARS-CoV-2.
 1. CZY DOMOWE TESTY ANTYGENOWE NA KORONAWIRUSA SĄ BEZPIECZNE?
  Domowe testy do samokontroli są bezpieczne, muszą być wykonywane zgodnie z zawartą w instrukcji procedurą wykonania testu. Pobranie wymazu z nosa jest w pełni bezpieczne, ponieważ wymaz jest pobierany z przedniej części nosa.

Dystrybutor:
DIATHER sp. z o.o sp.k.
ul. Twarda 1/14
00-114 Warszawa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii