Kategorie

Dermatix żel silikonowy do leczenia blizn 15g

8014101

Dermatix jest żelem silikonowym do stosowania miejscowego, posiadającym unikalne właściwości w porównaniu z innymi preparatami miejscowymi.

Więcej szczegółów

 

Cena: 139,30 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Czym jest Dermatix?

Dermatix jest żelem silikonowym do stosowania miejscowego, posiadającym unikalne właściwości w porównaniu z innymi preparatami miejscowymi. Dermatix jest skuteczny zarówno w leczeniu, jak i zapobieganiu bliznom przerosłym i bliznowcom.

Dermatix stosuje się w leczeniu blizn pourazowych, pooparzeniowych i po zabiegach chirurgicznych. Dermatix zmiękcza, spłaszcza i wygładza blizny, redukując dodatkowo odbarwienia, świąd i towarzyszący temu ból.

W jakim celu stosuje się Dermatix?

  • Dermatix jest stosowany w leczeniu blizn po zakończeniu gojenia rany, gdy skóra jest nieuszkodzona oraz w zapobieganiu nieprawidłowemu bliznowaceniu w postaci bliznowca (keloid) lub blizny przerostowej.
    krem na blizny

  • Dermatix stosowany jest w leczeniu blizn pooperacyjnych, pooparzeniowych i pourazowych.
    krem na blizny

  • Dermatix spłaszcza, zmiękcza i wygładza blizny, łagodzi świąd i uczucie dyskomfortu oraz zmniejsza stopień odbarwienia skóry.

18 Inne produkty w tej samej kategorii