Kategorie

Dentosept Complex płyn do płukania jamy ustnej 500ml

3006682

Odpowiednia kompozycja olejków eterycznych zapewnia przywrócenie prawidłowej flory bakteryjnej i niweluje stany zapalne w jamie ustnej.Eukaliptol, tymol oraz fluorek sodu hamują odkładanie się płytki nazębnej. Olejek szałwiowy hamuje krwawienie z dziąseł.Fluorek sodu i ksylitol chronią zęby przed próchnicą.

Więcej szczegółów

 

Cena: 15,82 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Nawracające stany zapalne w obrębie jamy ustnej czy też problemy z narastającym kamieniem nazębnym wymagają szczególnej troski o higienę zębów. Bardzo pomocny będzie z pewnością odpowiednio dobrany płyn do płukania ust bez alkoholu, który działa jednocześnie skutecznie, ale i łagodnie. Bogactwo naturalnych składników aktywnych oraz odświeżająca kompozycja zapachowa przemawiają na korzyść preparatu Dentosept Complex. Opinie na jego temat zwracają szczególną uwagę na fakt, iż może być on bezpiecznie stosowany po każdym szczotkowaniu zębów, nawet kilka razy dziennie. Ogromnym atutem płynu do płukania jamy ustnej bez alkoholu Dentosept Complex jest również działanie antybakteryjne, które przyczynia się do zmniejszenia aktywności bakterii odpowiedzialnych za rozwój próchnicy. Dzięki temu można również łatwo poradzić sobie z problemem nieświeżego oddechu, stosując regularnie preparat Dentosept Complex. Ceny tego płynu do płukania ust w połączeniu z jego ponadprzeciętną wydajnością czyni jego zakup bardzo opłacalnym.

 

Płyn do płukania jamy ustnej bez alkoholu Dentosept Complex oparty jest na starannie dobranej kompozycji dobroczynnych olejków eterycznych, wśród których znajdziemy olejki: miętowy, szałwiowy, tymiankowy i eukaliptusowy. Składniki te niwelują wszelkie stany zapalne w obrębie jamy ustnej, dzięki czemu wspomagają walkę z wieloma schorzeniami dziąseł, w tym również z krwawieniem dziąseł. Z kolei fluorek sodu hamuje odkładanie się płytki nazębnej, zaś w duecie z ksylitolem składnik ten aktywnie chroni zęby przed próchnicą. Systematyczne stosowanie płynu do płukania ust bez alkoholu Dentosept Complex pomaga przywrócić prawidłową równowagę bakteryjną w jamie ustnej. Orzeźwiająca kompozycja zapachowi stanowi kolejną zaletę preparatu Dentosept Complex. Opinia, z jaką można spotkać się najczęściej wśród jego użytkowników, akcentuje aspekt łagodnego działania tego płynu, który nie powoduje absolutnie żadnych podrażnień. Efekt świeżego oddechu utrzymuje się do kilku godzin po zastosowaniu preparatu Dentosept Complex. Cena tego płynu do płukania ust również dodatkowo zachęca do jego zakupu.

Dentosept Complex to:

  • długotrwale odświeżony oddech
  • pełna ochrona przed bakteriami i próchnicą
  • zminimalizowane odkładanie płytki nazębnej
  • złagodzone stany zapalne jamy ustnej i krwawienie z dziąseł

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii