Kategorie

Delicol krople dla niemowląt 15 ml

8717401

Delicol to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli, przeznaczony dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu.

Więcej szczegółów

 

Cena: 21,21 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.
 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Bycie rodzicem w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. Z każdej strony pojawiają się informacje, które mają ułatwić młodej mamie, a w sumie młodym rodzicom opiekę nad dzieckiem. Ciężko jest w tym natłoku informacji znaleźć jedyne słuszne rozwiązania. Dlatego najlepiej skupić się na sprawdzonych możliwościach.

 

Jeśli okaże się, że nasze dziecko ma problemy trawienne związane z nietolerowaniem laktozy, wtedy warto sięgnąć po Delicol. Opinie na temat tego produktu dla niemowląt są bardzo dobre. Dlatego tak wiele kobiet – matek sięga właśnie po Delicol. Opiniami nie zawsze chcemy się kierować, czasem stawiamy na coś, w kontrze do zdania innych, ale w przypadku zdrowia naszego dziecka nie chcemy ryzykować. Większość mam doskonale wie, że kolka jest jedną z bardzo przykrych dolegliwości, dlatego krople dla niemowląt na kolkę okazują się wybawieniem. Łatwość aplikacji kropel dla niemowląt na kolkę jest ważnym czynnikiem przy wyborze produktu. Delicol okazuje się idealny pod tym względem. Dzięki łatwej aplikacji kropel maluszkowi łatwiej znieść tę dolegliwość i nam rodzicom również. Delicol uznawany jest za środek dietetyczny z przeznaczaniem medycznym, ale na szczęście jego cena jest bardzo przystępna. Zapłacimy niecałe 18 złotych za 15 ml opakowanie Delicol, cena, więc zakup tych kropli nie będzie dla nikogo problemem. W dodatku marka Delicol cenowo wyróżnia się na plus wśród pozostałych firm z asortymentem tego typu.

 

Nie wszyscy mają świadomość, że niektóre dolegliwości naszego dziecka mogą być związane z problemami trawiennymi wiążącymi się z brakiem tolerancji laktozy w pożywieniu. Niemowlakom w takich stanach przejściowych pomagają właśnie krople Delicol. Warto, więc mieć je w swojej domowej apteczce, gdy mamy w domu maluszka.

 

Delicol – krople dla niemowląt to:

  • idealne rozwiązanie na pozbycie się problemów z kolką
  • łatwość aplikacji i szybkość działania
  • pomoc przy przejściowych problemach wynikających z braku tolerancji na laktozę
  • sprawdzona jakość

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii