Kategorie

Crystal Mind 120 kapsułek

8761603

Stosowanie Crystal Mind™ wpływa na optymalne funkcjonowanie mózgu. Nowoczesna technologia wykorzystywana w produkcji Crystal Mind™ pozwala dostarczać składniki o niezwykle wysokiej biodostępności, bogate w kwasy omega-3, w tym EPA - najważniejszy kwas tłuszczowy potrzebny do właściwej pracy naszego mózgu.

Więcej szczegółów

 

Cena: 111,14 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

W dzisiejszych, niezwykle nerwowych czasach, praktycznie każdy człowiek jest narażony na oddziaływanie wielu szkodliwych, stresujących bodźców wpływających negatywnie na psychikę. Jest to szczególnie niebezpieczne dla organizmów młodych, o nieukształtowanej psychice, czyli dzieci. Są one narażone na wiele stresujących czynników zarówno pośród rówieśników, jak i w środowisku szkolnym, a nawet domowym. Ponieważ wpływu różnych ujemnych czynników nie jest łatwo uniknąć, wyjeżdżając np. na bezludną wyspę jak najdalej od cywilizacji, warto spróbować zastosować suplement na mózg, który może radykalnie poprawić sytuację, zmniejszając chociażby nadpobudliwość i poprawiając koncentrację.

 

Jednym z najbardziej skutecznych preparatów na mózg, wpływającym optymalnie na prawidłowe funkcjonowanie tego wspaniałego, naturalnego komputera jest Crystal Mind. Opiniowany jest ten specyfik w ogromnej większości bardzo pozytywnie. Zawiera on składniki o bardzo trafnie dobranych proporcjach i wysokiej biodostępności: wielonienasycone kwasy omega-3, omega-6, oraz EPA, który jest najistotniejszym kwasem tłuszczowym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania mózgu. Witaminy B12 (utrzymuje dobry stan układu nerwowego) i B6, regulująca funkcje poznawcze podobnie jak kwas foliowy, zaś spośród minerałów cynk (poprawia koncentrację) i magnez (zapobiega nerwicom, lękom, zaburzeniom snu), uzupełniają skład tego nowoczesnego suplementu na mózg. Składniki te tworzą kombinację uznawaną za najbardziej optymalną dla prawidłowego funkcjonowania mózgu.

 

Jest duża szansa, że kłopoty z nadpobudliwością psychoruchową, zaburzeniami koncentracji i uwagi czy, w przypadku dzieci – zwłaszcza tych wrażliwych i nadpobudliwych, z problemami w nauce zmniejszą się, albo nawet przeminą, dzięki stosowaniu Crystal Mind. Cenę preparat ten ma wprawdzie dość wysoką, ale duża ilość kapsułek sprawia, że wystarcza na długo. Przy regularnym stosowaniu zauważalne stają się wyciszenie, poprawa koncentracji, znikają skurcze nerwowe. Zmniejsza się nerwowość, polepsza zapamiętywanie i przyswajalność wiedzy, toteż młody człowiek może powoli zapominać o kłopotach w szkole. Mniejsze dzieci zaczynają wreszcie przesypiać całe noce. Takie wyciszenie i uspokojenie jest w okresie rozwojowym niezwykle korzystne i cenne dla każdego młodego organizmu.

 

Ten wydajny i skuteczny preparat na mózg sprzedawany jest w łatwych do połknięcia kapsułkach. Specyfik należy stosować regularnie i nawet przez co najmniej kilka miesięcy, gdyż efekt nie jest – rzecz jasna – widoczny od razu. W przypadku Crystal Mind cena jest może i niemała, ale specyfik ten z pewnością jest jej wart, tym bardziej że mogą przyjmować go osoby w różnym wieku, zaczynając od dzieci powyżej 3 roku życia.

 

W początkowym okresie stosowania zalecane jest codzienne przyjmowanie, przez 12 tygodni, 4 kapsułek Crystal Mind. Opinie, że jest to zbyt dużo dla dzieci 3-letnich nie są prawdziwe. Ten swoisty okres wstępny ma na celu wytworzenie w organizmie właściwych poziomów kwasów tłuszczowych. Po 12 tygodniach można zmniejszyć stosowanie suplementu na mózg do 1 kapsułki dziennie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii