Kategorie

Cholinex 150mg 24 pastylki

4083311

 Cholinex 150 mg - Zapalanie błony śluzowej jamy ustnej i gardła, w tym ból i obrzęk gardła. Wspomaganie leczenia antybiotykiem zakażeń jamy ustnej i gardła wywołanych przez niektóre drobnoustroje.

Więcej szczegółów

 

Cena: 18,41 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Zapalanie błony śluzowej jamy ustnej i gardła, w tym ból i obrzęk gardła. Wspomaganie leczenia antybiotykiem zakażeń jamy ustnej i gardła wywołanych przez niektóre drobnoustroje.


Właściwości:

Cholinex zawiera choliny salicylan, który działa miejscowo: przeciwzapalnie (zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej jamy ustnej i gardła oraz zwiększając wydzielanie śliny), przeciwbólowo i przeciwbakteryjnie na niektóre wrażliwe bakterie.


Składniki:

1 pastylka zawiera substancję czynną: choliny salicylan 150mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, glukoza ciekła, glukoza jednowodna, olejek miętowy.


Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: ssać po 1 pastylce 4 do 6 razy na dobę.


Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu.


Opakowanie:

24 pastylki 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii