Kategorie

Cholinex 150mg 16 pastylek bez cukru

5955702

Cholinex - Stosowanie preparatu zalecane jest w leczeniu dolegliwości jamy ustnej, zapaleniach błony śluzowej, bólu gardła i obrzękach.

Więcej szczegółów

 

Cena: 11,21 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Stosowanie preparatu zalecane jest w leczeniu dolegliwości jamy ustnej, zapaleniach błony śluzowej, bólu gardła i obrzękach. Cholinex jest pomocny również w leczeniu stanów zapalnych dziąseł i tkanek przyzębia powstałych w wyniku leczenia stomatologicznego, a także podczas leczenia zakażeń błony śluzowej oraz jamy ustnej i gardła przy pomocy antybiotyków.
 
Właściwości:
Substancje czynne preparatu działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Zmniejszają przekrwienie błony śluzowej i gardła, łagodzą obrzęki.

Składniki:

1 pastylka zawiera: substancje czynne: salicylan choliny 150mg oraz substancje pomocnicze: izomalt, malitol ciekły, aspartam (E 951), acesulfam potasowy, olejek miętowy.
 
Sposób użycia:
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: przeciętnie ssać po 1 pastylce 4 do 6 razy na dobę.
 
Przeciwwskazania:
  • Istnieje wyraźne przeciwwskazanie do stosowania pastylek w przypadku uczulenia na którąkolwiek substancję czynną lub pomocniczą preparatu.
  • Preparatu nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia, a także w stanach chorobowych związanych z przewodem pokarmowym, żylakami przełyku, fenyloketonurią, wrzodami żołądka lub dwunastnicy, a także astmą oskrzelową.
Opakowanie:
16 pastylek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii