Cetaphil

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Cetaphil DERMACONTROL Cera trądzikowa, pianka do mycia,237 ml

7051843

Pianka do mycia Cetaphil DERMACONTROL Cera Trądzikowa to nowatorski preparat do codziennej pielęgnacji cery. Działa oczyszczająco, kojąco oraz nawilżająco, pozostawiając skórę twarzy gładką i pozbawioną niedoskonałości. Dzięki zawartości innowacyjnych kompleksów cynkowych, dermatolodzy polecają piankę w przypadku skóry trądzikowej i przetłuszczającej się. Pianka do mycia, 237 ml.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 39,52 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Codzienne oczyszczanie stanowi podstawę pielęgnacji skóry przetłuszczającej się. W tym celu idealnie sprawdza się ultradelikatna, a zarazem wyjątkowo skuteczna pianka do mycia skóry przetłuszczającej się Cetaphil DERMACONTROL Cera Trądzikowa. Opinie użytkowniczek tego produktu są zdecydowanie przychylne. Ogromnym atutem tego produktu jest jego wyjątkowa delikatność, która idzie w parze z długo utrzymującym się efektem matowej i dogłębnie oczyszczonej cery. Ta specjalistyczna pianka do mycia skóry trądzikowej pomaga również uporać się z problemem nawet uporczywego trądziku, zarówno pod postacią młodzieńczą, jak i różowatą, która zdecydowanie przeważa u osób dorosłych. Innowacyjna forma pianki przekłada się na wysoki komfort codziennego użytkowania preparatu Cetaphil DERMACONTROL Cera Trądzikowa. Ceny tego kosmetyku są zdecydowanie niewygórowane, co z pewnością docenią potencjalni nabywcy.

 

W składzie pianki do mycia skóry trądzikowej znajduje się wysokie stężenie aktywnego cynku. Komponent ten niezwykle skutecznie zwalcza wszelkie ogniska bakterii, które odpowiedzialne są za rozwój wszelkiego rodzaju wyprysków. Poprzez systematyczne używanie tego innowacyjnego produktu można z łatwością pozbyć się trądziku oraz widocznie zredukować powstawanie grudek, zaskórników i wągrów. Kolejną zaletą pianki do mycia skóry przetłuszczającej się Cetaphil DERMACONTROL są jej właściwości dokładnie oczyszczające nawet silnie zanieczyszczoną skórą. Osoby codziennie użytkujące ten kosmetyk bardzo szybko zauważają doskonałe efekty, jeśli chodzi o oczyszczanie zatkanych porów skóry z tendencją do powstawania zaskórników. Co równie istotne, skóra po użyciu tej pianki pozostaje świeża i matowa przez długie godziny. Również możliwe jest efektywne wykorzystywanie podczas codziennego demakijażu preparatu Cetaphil DERMACONTROL Cera Trądzikowa. Opinia specjalistów z zakresu dermatologii potwierdza pozytywny wpływ tego produktu na cerę z problemem trądziku. Rzadko spotykana forma pianki idzie w parze z fantastyczną wydajnością kosmetyku Cetaphil DERMACONTROL Cera Trądzikowa. Cena tego produktu, dzięki swojej atrakcyjności, z pewnością jest jednym z czynników przemawiającym za jego zakupem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 Inne produkty w tej samej kategorii