Kategorie

Calperos 1000 100 kapsułek

6793412

Calperos zaleca się w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń (okres intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży, ciąża, karmienie piersią). Jest on także dedykowany osobom cierpiącym na osteoporozę, w stanach rekonwalescencji oraz po przebytych złamaniach kości.

Więcej szczegółów

 

Cena: 31,79 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Stosowanie preparatu Calperos zaleca się w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń (okres intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży, ciąża, karmienie piersią). Jest on także dedykowany osobom cierpiącym na osteoporozę, w stanach rekonwalescencji oraz po przebytych złamaniach kości.


Właściwości:

Calperos zawiera węglan wapnia, który jest dla organizmu ludzkiego źródłem najlepiej przyswajalnego wapnia w formie zjonizowanej. Składnik ten bierze udział w tworzeniu oraz mineralizacji tkanki kostnej, stymuluje właściwe przewodnictwo nerwowe oraz pomaga utrzymać równowagę elektrolitową. Wapń ma także wpływ na proces krzepnięcia krwi i na sprawność pracy układu sercowo-naczyniowego.

Składniki:
1 kapsułka zawiera: substancję czynną: 1000mg węglanu wapnia, co odpowiada 400mg jonów wapnia oraz substancje pomocnicze: magnezu stearynian, talk; skład kapsułki żelatynowej: ttytanu dwutlenek (E171), indygotyna (E132), żelatyna.

Sposób użycia:
Doustnie, podczas posiłku.
Dzieci powyżej 7 roku życia i młodzież: 1 kapsułka Calperos 500 maksymalnie do 3 razy dziennie.
Dorośli: 1 kapsułka 1-3 razy na dobę.


Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, hiperkalcemia, ciężka hiperkalciuria, kamica nerkowa.
  • Nie należy stosować także u pacjentów leczonych glikozydami nasercowymi.

Opakowanie:
100 kapsułek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii