Kategorie

Boiron Oscillococcinum x 30 dawek w granulkach

3735605

Objawy grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych: gorączka (do 38,5°C), uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Więcej szczegółów

 

Cena: 81,59 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

W okresie zwiększonej ilości przeziębień i grypy warto pamiętać o właściwej profilaktyce. Odpowiedni dobór ubrań, sensowne odżywianie się, hartownie swojego ciała, na przykład przez codzienne spacery, to wszystko sprawia, że łatwiej będzie nam pozostać zdrowym. Jednak, jeśli zaczynamy mieć pierwsze objawy choroby, to musimy znaleźć odpowiedni lek na przeziębienie. Bo musimy zdawać sobie sprawę z tego, że to, że my sami będziemy dbali o nasze zdrowie, nie oznacza, że inne osoby również będą dbały o profilaktykę, a niestety zarazić się od osoby przeziębionej wcale nie jest tak trudno. A później musimy szukać odpowiedniego leku na grypę.

 

Idealnym rozwiązaniem jest wybór kompleksowego leku, który będzie wspierał nasz organizm w walce z pierwszymi objawami przeziębienia kaszlem, katarem oraz poczuciem ogólnego rozbicia. Jak również, który pomaga, gdy w związku z infekcją odczuwamy bóle mięśniowe i kostno-stawowe. Takim lekiem jest oscillococcinum. Opinie większości osób stosujących ten lek są pozytywne, zwłaszcza, że to nie tylko lek na przeziębienie, ale również lek na gorączkę. Takie połączenie sprawia, że nie trzeba martwić się o dodatkowe preparaty na inne objawy infekcji. W dodatku Oscillococcinum proponowany jest również, jako lek na grypę, przy początkowej fazie choroby, więc jest to lek, na który warto zwrócić uwagę.

 

Oscillococcinum jest lekiem na przeziębienie, który mogą przyjmować dorośli i dzieci od piątego roku życia, dlatego zawsze warto mieć go w swojej domowej apteczce, bo może okazać się przydatny dla wszystkich domowników. Co ważne lek ten jest zapakowany w osobnych pojemniczkach. Granulki w pojemniku jednodawkowym, które najmłodszym można rozpuścić w niewielkiej ilości wody, to właśnie oscillococcinum. Cena jak na lek o tak wszechstronnym działaniu jest przystępna, za 30 dawek zapłacimy niecałe 90 złotych. Oscillococcinum – ceną faktycznie przekonuje, bo jedna dawka leku, to około 3 złotych, czyli faktycznie niedużo. Nie musimy się, więc martwić, że to lek, na który nie będzie nas stać. I co najważniejsze mamy pewność, że nasze najmłodsze pociechy będą w stanie bezproblemowo przyjąć ten lek.

 

Przy początku infekcji należy zażyć 1 dawkę leku i w razie potrzeby powtórzyć 2 – 3 razy, co 6 godzin. Natomiast przy rozwiniętej infekcji należy zażyć po 1 dawce leku rano i wieczorem przez 3 dni. Najlepiej stosować Oscillococcinum przy pierwszych objawach infekcji, bo jest lekiem na gorączkę oraz pozostałe objawy, a jeśli w ciągu trzech dni stan się nie poprawi należy udać się do lekarza. Jeśli jeszcze zastanawiamy się nad tym jaki lek wybrać na pierwsze objawy stanu podgorączkowego, przeziębienia lub grypy, to Oscillococcinum - opinie o nim sprawiają, że chce się zaufać właśnie temu lekowi.

 

Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: