Kategorie

Boiron Oscillococcinum 30 dawek w granulkach

3735605

Boiron Oscillococcinum - Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączkę, uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe i kostne, stawowe.

Więcej szczegółów

 

Cena: 79,89 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Grypa, przeziębienie, infekcje grypopodobne.

Właściwości:
Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączkę, uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe i kostne, stawowe.


Składniki:

1g granulek zawiera: substancję czynną: Anas barbariae hepatis et cordis extractum 200K 0.01ml oraz substancje pomocnicze: sacharoza, laktoza.

Sposób użycia:
Dorośli, młodzież i dzieci w wieku powyżej 5 lat: początek infekcji: zażyć 1 dawkę leku jak najwcześniej, w razie potrzeby powtórzyć 2-3 razy co 6 godzin. Rozwinięta infekcja: po 1 dawce leku rano i wieczorem przez 3 dni. Zawartość tubki rozpuścić w ustach trzymając pod językiem. Dzieci w wieku do 5 lat według wskazań lekarza. Granulki można rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podawać łyżeczką.

Przeciwwskazania:

  • Uczulenie na którykolwiek ze składników leku,
  • nie podawać dzieciom w wieku poniżej 6 lat,
  • ciąża,
  • laktacja,
  • nietolerancja węglowodanów.

Opakowanie:
30 dawek 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii