Kategorie

Camilia boiron roztwór doustny 30 dawek

8462602

Camilia Roztwór to homeopatyczny produkt leczniczy wskazany do stosowania w przypadku bolesnego ząbkowania u niemowląt. Skutecznie łagodzi ból, stany zapalne oraz biegunki.

Więcej szczegółów

 

Cena: 60,61 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Camilia Roztwór to homeopatyczny produkt leczniczy wskazany do stosowania w przypadku bolesnego ząbkowania u niemowląt. Skutecznie łagodzi ból, stany zapalne oraz biegunki.

Właściwości:
Homeopatyczny produkt leczniczy Camilia wystepuje w postaci bezsmakowego, bezbarwnego płynu zamkniętego w jednodawkowych, wygodnych do użycia pojemniczkach. Camilia to fachowa opieka i ulga w cierpieniu. Jego składniki wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwbiegunkowe. Gdy dziecko dręczą symptomy związane z pojawianiem sie pierwszych ząbów Camilia obniża gorączkę, niweluje ból oraz rozprawia się z biegunką przynosząc tym samym ukojenie i dobre samopoczucie. Jest to wysoce rekomendowany produkt, który pomógł już wielu dzieciom i matkom dbającym o dobre samopoczucie swoich dzieci. Jego aplikacja nie wymaga dotykania bolącego dziąsła. Produkt nie zwiera cukru.

Składniki:
1 pojemnik jednodawkowy (minims – 1 ml) zawiera: Chamomilla vulgaris 9 CH 333,3mg, Phytolacca decandra 5 CH 333,3mg, Rheum 5 CH 333,3ml; substancje pomocnicze: woda oczyszczona.

Sposób użycia:
Jeśli lekarz nie zaleci inaczej należy stosować następujący schemat dawkowania: 2–3 razy dziennie wkraplać doustnie zawartość całego pojemniczka (minimsa). Otworzyć saszetkę. Oderwać jeden pojemniczek. Zamknąć dokładnie saszetkę zawierającą pozostałe minimsy. Przekręcić ułamać końcówkę. Zawartość pojemniczka wprowadzić do jamy ustnej dziecka, utrzymując je w pozycji siedzącej. Jeśli objawy nasilają się lub nie ustępują po trzech dniach leczenia wskazane jest zasięgnięcie porady lekarza.

Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.

Opakowanie:
30 dawek

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii