Witaminy i minerały

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Biovital Zdrowie, płyn, 1000 ml

8278102

Biovital Zdrowie to suplement diety zawierający zestaw witamin z grupy B, witaminę C, żelazo oraz wyciągi z głogu. Jest preparatem przeznaczonym dla osób dorosłych, zalecany osobom przepracowanym, przemęczonym, potrzebującym wzmocnienia organizmu niezależnie od wieku. Nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących matek.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 29,49 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.
$nbsp;

Więcej informacji

Kompleks witamin Biovital Zdrowie 1000 ml to kompozycja składników, których zażywanie korzystnie wpływa na objawy zmęczenia, przemęczenia, osłabienia sił witalnych i mentalnych. Witaminy na zmęczenie zalecane są osobom pracującym wytężenie, uczącym się, pracującym w trybie zmianowym itp. Biovital Zdrowie 1000 ml przeznaczony dla osób dorosłych, nie jest polecany kobietom w ciąży ani karmiącym matkom.

 

W skład kompleksu wchodzą witaminy z grupy B, witamina C, witamina E, łatwo przyswajalne żelazo oraz ekstrakt z głogu. Ogółem, o produkcie Biovital Zdrowie opinie przeważają pozytywne, ze względu na optymalne połączenie funkcjonalnych składników. Prawidłowy poziom żelaza polepsza gospodarkę tlenową w organizmie, jest niezbędny dla zachowania dobrego krążenia oraz dotlenienia organów. Głóg w postaci ekstraktu działa wspomagająco na pracę serca, polepsza ukrwienie oraz gospodarkę tlenową. Produkt jest polecany w asortymencie witaminy dla dorosłych, gdyż w przypadku preparatu Biovital Zdrowie, cena jest korzystna w stosunku do zawartości składników czynnych, niwelujących typowe symptomy wynikające z niedoborów, jak problemy z kondycją czy odpornością. Witaminy na przemęczenie to popularna suplementacja, którą polecają tak praktycy, jak i pacjenci. Kompleks witamin grupy B, tj. witaminy B1, B2, B3, B6, B12, są wskazane dla prawidłowej homeostazy, natomiast witaminy C i E stanowią naturalne antyoksydanty wymiatające wolne rodniki, przez co opóźniają procesy starzenia -- a w te bogaty jest właśnie Biovital Zdrowie. Opinia osób doświadczających długotrwałego, wytężonego wysiłku, nauki lub ćwiczeń wskazuje, że odczuwalny wzrost sił witalnych następuje przy zastosowaniu regularnej suplementacji witaminami Biovital Zdrowie. Ceny specyfików z tej grupy (kompleksu witamin dla dorosłych) oscylują wokół kilkudziesięciu złotych, w którym to aspekcie opisywany preparat także pozostaje konkurencyjnym, godnym polecenia produktem.

 

Zaznaczyć należy, iż Biovital Zdrowie to suplement z witaminami dla dorosłych; nie jest przewidziany dla kobiet w ciąży ani karmiących matek.
Opakowanie: butelka 1000 ml. .
Dzienna dawka zalecana to 20 ml (= 4 łyżeczki). W razie podwyższonego .
zapotrzebowania dopuszcza się stosowanie dawki 2x dziennie.

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii