Kategorie

Biovital Zdrowie, płyn, 1000 ml

8278102

Biovital Zdrowie to suplement diety zawierający zestaw witamin z grupy B, witaminę C, żelazo oraz wyciągi z głogu. Jest preparatem przeznaczonym dla osób dorosłych, zalecany osobom przepracowanym, przemęczonym, potrzebującym wzmocnienia organizmu niezależnie od wieku. Nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących matek.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 50,02 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.
 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Kompleks witamin Biovital Zdrowie 1000 ml to kompozycja składników, których zażywanie korzystnie wpływa na objawy zmęczenia, przemęczenia, osłabienia sił witalnych i mentalnych. Witaminy na zmęczenie zalecane są osobom pracującym wytężenie, uczącym się, pracującym w trybie zmianowym itp. Biovital Zdrowie 1000 ml przeznaczony dla osób dorosłych, nie jest polecany kobietom w ciąży ani karmiącym matkom.

 

W skład kompleksu wchodzą witaminy z grupy B, witamina C, witamina E, łatwo przyswajalne żelazo oraz ekstrakt z głogu. Ogółem, o produkcie Biovital Zdrowie opinie przeważają pozytywne, ze względu na optymalne połączenie funkcjonalnych składników. Prawidłowy poziom żelaza polepsza gospodarkę tlenową w organizmie, jest niezbędny dla zachowania dobrego krążenia oraz dotlenienia organów. Głóg w postaci ekstraktu działa wspomagająco na pracę serca, polepsza ukrwienie oraz gospodarkę tlenową. Produkt jest polecany w asortymencie witaminy dla dorosłych, gdyż w przypadku preparatu Biovital Zdrowie, cena jest korzystna w stosunku do zawartości składników czynnych, niwelujących typowe symptomy wynikające z niedoborów, jak problemy z kondycją czy odpornością. Witaminy na przemęczenie to popularna suplementacja, którą polecają tak praktycy, jak i pacjenci. Kompleks witamin grupy B, tj. witaminy B1, B2, B3, B6, B12, są wskazane dla prawidłowej homeostazy, natomiast witaminy C i E stanowią naturalne antyoksydanty wymiatające wolne rodniki, przez co opóźniają procesy starzenia -- a w te bogaty jest właśnie Biovital Zdrowie. Opinia osób doświadczających długotrwałego, wytężonego wysiłku, nauki lub ćwiczeń wskazuje, że odczuwalny wzrost sił witalnych następuje przy zastosowaniu regularnej suplementacji witaminami Biovital Zdrowie. Ceny specyfików z tej grupy (kompleksu witamin dla dorosłych) oscylują wokół kilkudziesięciu złotych, w którym to aspekcie opisywany preparat także pozostaje konkurencyjnym, godnym polecenia produktem.

 

Zaznaczyć należy, iż Biovital Zdrowie to suplement z witaminami dla dorosłych; nie jest przewidziany dla kobiet w ciąży ani karmiących matek.
Opakowanie: butelka 1000 ml. .
Dzienna dawka zalecana to 20 ml (= 4 łyżeczki). W razie podwyższonego .
zapotrzebowania dopuszcza się stosowanie dawki 2x dziennie.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii