Kategorie

Biotynox Forte 10mg 30 tabletek

3308371

Biotynox Forte 10mg - Wspomagające leczenie niedoboru biotyny z takimi objawami jak: wypadanie włosów, zaburzenia wzrostu włosów i paznokci, stany zapalne skóry zlokalizowane wokół oczu, nosa, ust, uszu i krocza, po wykluczeniu przez lekarza innych przyczyn.

Więcej szczegółów

 

Cena: 21,10 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Wspomagające leczenie niedoboru biotyny z takimi objawami jak: wypadanie włosów, zaburzenia wzrostu włosów i paznokci, stany zapalne skóry zlokalizowane wokół oczu, nosa, ust, uszu i krocza, po wykluczeniu przez lekarza innych przyczyn.


Właściwości:

Biotynox zawiera biotynę, która jest witaminą z grupy B, rozpuszczalną w wodzie. Biotyna wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci, poprawiając ich stan.


Składniki:

1 tabletka zawiera: 10 mg biotyny (Biotinum), substancje pomocnicze: laktoza jednowodna 60 mg, celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon typ A, kroskarmeloza sodowa krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.


Sposób użycia:

  • Dorośli: zalecana dawka 5 mg na dobę lub w przypadkach nasilonych objawów 10 mg na dobę przez 4 tygodnie, następnie dawkę zmniejszyć do 5 mg na dobę.
  • Dzieci i młodzież: ze względu na ograniczone doświadczenie lek nie jest stosowany u dzieci poniżej 12 lat.
  • U dzieci powyżej 12 lat stosowanie możliwe pod nadzorem lekarza.

Sposób podawania: Podanie doustne. Przyjmować przed jedzeniem popijając szklanką wody.


Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą leku.

Opakowanie:
30 tabletek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii