Kategorie

Bioaron witamina D 30 kapsułek twist-off

8937901

Witamina D krople wyciskane z kapsułki. Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego dla dzieci i niemowląt karmionych piersią w profilaktyce krzywicy oraz w przypadku niedoboru witaminy D.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 7,02 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

 Witamina D krople wyciskane z kapsułki. Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego dla dzieci i niemowląt karmionych piersią w profilaktyce krzywicy oraz w przypadku niedoboru witaminy D.

Witamina D jest potrzebna do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci, utrzymania prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz właściwego funkcjonowania układu immunologicznego.Ilość witaminy D w mleku matki, który jest najlepszym pokarmem dla niemowląt, jest niewystarczajaca, dlatego tak ważna jest jej suplementacja.

Zalecane dawkowanie: zawartość 1 kapsułki dziennie, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce witaminy D [10mcg=400j.m].

Sposób użycia: końcówkę kapsułki należy ścisnąć, przekręcić i oderwać. Następnie wycisnąć jej zawarość bezpośrednio do buzi dziecka, na łyżeczkę lub dodać do pokarmu.

Skład: zawartość kapsułki: olej słonecznikowy, witamina D3. Otoczka kapsułki: żelatyna, glicerol(substancja utrzymująca wilgotność).

Ważna informacja:

  • produkt przeznaczony jest dla niemowląt i dzieci,
  • produkt jest przyjmowany pod nadzorem lekarza (konsultacja lekarska jest szczególnie ważna, jeśli niemowlę lub dziecko karmione jest mlekiem matki, mlekiem modyfikowanym lub otrzymuje witaminę D z innego żródła),
  • produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego,

Środki ostrożności i przeciwwskazania: nie należy przekraczać porcji preparatu do spożycia w ciągu dnia.Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. W utrzymaniu właściwej kondycji zdrowotnej duże znaczenie odgrywa zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii