Kategorie

Bilomag Plus 90kaps.(+30kaps.)

4546011

Suplement diety zawierający kompleks składników ziołowych, mineralnych i witaminowych, w tym wysokoskoncentrowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), który przyczynia się m. in. do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu u osób starszych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 37,35 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Bilomag Plus - Suplement diety

Pamięć i koncentracja:

+ ginkgo biloba

+ lecytyna

+ magnez +B6

Ekstrakt Ginkgo biloba 110 mg

 

Bilomag Plus

Suplement diety zawierający kompleks składników ziołowych, mineralnych i witaminowych, w tym wysokoskoncentrowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), który przyczynia się m. in. do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu u osób starszych.

Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie, jednocześnie wraz z magnezem i witaminą B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Magnez z witaminą Bpomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii