> Mama i kobieta w ciąży>Bielizna dla kobiet w ciąży i po porodzie

Kategorie

Najczęściej kupowane

Okres ciąży oraz połogu to wystarczająco obciążający czas i nie ma w nim miejsca na takie zmartwienia jak uciskająca gumka albo fiszbina czy odparzenia wywołane sztucznym, nie oddychającym materiałem bielizny. Temu okresowi towarzyszy także laktacja, co z kolei oznacza uciążliwe plamy na koszulce. Jednym ze sposobów, aby ułatwić sobie ten czas, jest skorzystanie z bielizny dla kobiet w ciąży i poporodowej. Używanie produktów stworzonych z myślą o osobach dokładnie w takiej sytuacji jak ty buduje pewność, że wszystkie potrzeby zostały przewidziane i zaspokojone.

Majtki poporodowe dla młodych mam

Bielizna poporodowa, mimo swojej nazwy, przede wszystkim jest przystosowana do dopasowywania się do ciał w różnych rozmiarach i wymiarach - jest elastyczna, ale nie uciskająca, przez co bezpieczne będzie nie tylko dziecko w brzuchu, lecz także regenerująca się skóra po porodzie (bielizna poporodowa po cesarce spełnia podobne funkcje, czyli nie naraża rany na uszkodzenie czy odparzenie). Dodatkowym atutem majtek poporodowych jest wygoda w noszeniu i aplikowaniu wkładek, które dzięki budowie nie ulegają przemieszczeniu i wspierają swobodę ruchów

Współczesne ułatwienia

Bielizna w ciąży, zwłaszcza pod jej koniec, może ulec zabrudzeniu wytwarzanym wcześniej mlekiem, a nie zawsze czujemy się komfortowo z takim (całkowicie naturalnym!) śladem na ubraniu. Z pomocą przychodzą wkładki laktacyjne, które możesz umieścić w biustonoszu, by podnieść swój komfort i swobodę. Z kolei na zmęczone nogi po całym dniu chodzenia z dodatkową osobą w brzuchu doskonałym wsparciem okażą się rajstopy uciskowe, które poprawią krążenie i złagodzą opuchliznę stóp. Osłonki na piersi pomogą w trakcie karmienia, chroniąc wrażliwe brodawki oraz ułatwiając dziecku pobieranie pokarmu. Szkoda nie skorzystać z ułatwień specjalnie stworzonych dla zwiększenia wygody ciała, które już wiele przeszło i zasługuje na odpoczynek!

Bielizna dla kobiet w ciąży i po porodzie 

W tej kategorii nie ma produktów, przepraszamy.