Płyny do płukania

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Beverly Hills PERFECT WHITE Black Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

7064214

Przedstawiamy najbardziej innowacyjny produkt z gamy Beverly Hills Formula – czarny płyn do płukania ust Perfect White Black.


Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

$nbsp;

Cena: 18,94 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

PERFECT WHITE BLACK MOUTHWASH

Przedstawiamy najbardziej innowacyjny produkt z gamy Beverly Hills Formula – czarny płyn do płukania ust Perfect White Black.
Zastosowana w produkcie naukowo opracowana formuła „shake to activate” zwalcza skutecznie nieświeży oddech. Węgiel aktywny, używany przez wieki jako metoda wybielania zębów oraz jako lek przez Egipcjan i Greków, to czysty węgiel, który został przetworzony i aktywowany w celu stworzenia drobnego, czarnego pyłu, pozbawionego smaku i zapachu, o bardzo wysokiej absorpcji.
Używanie czarnego płynu do płukania ust Perfect White Black samodzielnie lub po czyszczeniu zębów czarną pastą Perfect White Black gwarantuje idealnie usuwanie przebarwień, świeży oddech na długo i bielszy, jaśniejszy uśmiech.

Zalety:

  • Aktywny węgiel wiąże się z taninami, które znajdują się w herbacie, kawie, winie, owocach i przyprawach i usuwa je.

  • Połączenie uwodnionej krzemionki i węgla aktywnego zapewnia wysoką wydajność czyszczenia i bezpieczne dla zębów wybielanie.

  • Nie zawiera substancji ściernych i wybielaczy, dzięki temu nie uszkadza szkliwa.

  • Fluorek sodowy wzmacnia szkliwo, zapobiega próchnicy i chroni przed uszkodzeniem przez kwasy

  • Ma działanie antybakteryjne, co pomaga usunąć bakterie, które mogą powodować nieświeży oddech i neutralizują nieprzyjemny zapach z ust, pozostawiając świeży oddech przez cały dzień.

  • Zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego.Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

15 Inne produkty w tej samej kategorii