Kategorie

BERIMAL - 30 kaps

3501661

Berimal to nowoczesny preparat dla osób dbających o prawidłowy poziom cholesterolu, które szukają rozwiązań naturalnych o wysokiej skuteczności.


Więcej szczegółów

 

Cena: 21,79 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Berimal to nowoczesny preparat dla osób dbających o prawidłowy poziom cholesterolu, które szukają rozwiązań naturalnych o wysokiej skuteczności.

Właściwości:
Berimal zawiera w swym składzie unikalny składnik aktywny ActiBPF, czyli przebadaną naukowo standaryzowaną kompozycję polifenoli z bergamoty Citrus bergamia Risso. Jego działanie zostało dodatkowo wzmocnione przez standaryzowany na wysoką zawartość allicyny ekstrakt z czosnku pospolitego Allium sativum. Berimal uzupełnia codzienną dietę w przebadaną naukowo kompozycję polifenoli z bergamoty, a za sprawą zawartości czosnku sprzyja utrzymaniu właściwego poziomu cholesterolu we krwi; działa regulacyjnie na poziom glukozy we krwi oraz wspiera mikrokrążenie krwi, zdrowie całego układu krążenia jak i wykazuje działanie antyoksydacyjne. Berimal został opracowany na podstawie najnowszej wiedzy medycznej oraz badań naukowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii kapsułek DRcaps™, zawartość kapsułki dostarczana jest prosto do miejsca absorbcji i możliwa jest lepsza tolerancja preparatu. Preparat jest wolny od zawartości cukru, laktozy, alergenów i konserwantów. Nie zawiera GMO i jest odpowiedni dla wegetarian. Składniki zawarte w Berimal są dobrze tolerowane i nie wykazują działań negatywnych.

Skład:
ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowany na zawartość 32% BPF (ang. Bergamot-derived Polyphenolic Fraction); ekstrakt z czosnku (Allium sativum) standaryzowany na zawartość 10 000 ppm (ang. parts per milion) allicyny; otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza; substancja żelująca: guma gellan; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza

Składnik

Zawartość w 1 kapsułce

Zawartość w 2 kapsułkach

ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty standaryzowany na 32% polifenoli

250 mg

500 mg

Ekstrakt z czosnku

w tym allicyna

200 mg

2 mg

400 mg

4 mg


Stosowanie:

  • Zaleca się stosowanie1-2 kapsułki dziennie przed posiłkiem. Kapsułkę należy połknąć i popić wodą.
  • Nie zaleca się wysypywania zawartości kapsułki do pożywienia, z uwagi na możliwą zmianę smaku potraw.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.


Ważne informacje:

  • Berimal jest niewskazany w ciąży i w okresie karmienia piersią.
  • Osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe lub hipolipemizujące oraz osoby po zabiegach operacyjnych stosowanie preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.
  • Preparat nie może być stosowany przez osoby o obniżonym ciśnieniu krwi, cierpiące na ostry nieżyt żołądka i jelit oraz ciężkie schorzenia wątroby.
  • Berimal należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić przed wilgocią i światłem.


Opakowanie: 
30 kapsułek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii