Kategorie

Bebilon Pepti 2 DHA 450 g

6064141

Bebilon pepti 2 DHA jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego stosowanym w przypadku wystąpienia u Twojego dziecka alergii na białko pokarmowe, w tym białko mleka krowiego i białko soi.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 28,91 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Skład

Bebilon pepti 2 DHA zawiera:

  • opatentowaną, klinicznie przebadaną, kompozycję oligosacharydów GOS/FOS, dzięki czemu wspiera korzystną mikroflorę jelitową
  • dodatek długołańcuchowych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (LCPUFA)
  • nukleotydy
  • niezbędne witaminy i składniki mineralne

W skład produktu Bebilon pepti 2 DHA wchodzą białka poddane hydrolizie znacznego stopnia. Taki proces sprawia, że preparat zawiera krótkołańcuchowe peptydy i wolne aminokwasy, które są dobrze tolerowane przez większość dzieci z alergią na białko mleka krowiego.

Wskazania

W porozumieniu z lekarzem Bebilon pepti 2 DHA może być także stosowany w przypadku niedoborów disacharydaz (częściowej nietolerancji laktozy i sacharozy), przewlekłej biegunki, choroby trzewnej, do postępowania diagnostycznego w wykrywaniu alergii na białka pokarmowe, do postępowania dietetycznego w celu obniżenia ryzyka wystąpienia alergii na białko mleka krowiego,  w przypadku kolki.

Bebilon pepti 2 DHA jest przeznaczony dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, dzieci i dorosłych.

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

28 Inne produkty w tej samej kategorii