Kategorie

Avilin Balsam spray opatrunek adhezyjny 75 ml

9061239

Avilin Balsam spray opatrunek adhezyjny zabezpiecza ranę przed czynnikami zewnętrznymi.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 25,21 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Avilin Balsam spray opatrunek adhezyjny zabezpiecza ranę przed czynnikami zewnętrznymi.

Skład / Ingredients : Polimer E (eter poliwinylobutylowy)

Opis działania wyrobu medycznego Avilin Balsam spray opatrunek adhezyjny :

Avilin Balsam spray opatrunek adhezyjny spełnia na uszkodzonej skórze rolę przylegającego opatrunku, tworząc barierę ochronną. Ze względu na swoją strukturę chemiczną i właściwości fizyko-chemiczne zapewnia optymalne pH i wilgotność rany; zabezpiecza ją przed utratą wody oraz zapewnia jednoczesną wymianę gazową tworząc odpowiednie mikro-środowisko rany. Związek ten ze względu na stabilność chemiczną jest odporny na środowisko w jakim się znajduje a jego szczególnie wysoka lepkość powoduje, że utrzymuje się na uszkodzonej skórze i skutecznie zabezpiecza ranę przed czynnikami zewnętrznymi chroniąc ją przed zakażeniem pochodzącym z zewnątrz; zwłaszcza w przypadku ran trudno gojących się.

W przypadku ran brudnych lub zakażonych przed nałożeniem opatrunku należy ranę oczyścić i zdezynfekować. Stosować do opatrywania ran wymagających zachowania wilgotnego środowiska

Sposób użycia:

Minimum raz dziennie, nanosząc na ranę z odległości 8-10 cm, ranę należy odpowiednio zabezpieczyć np. jałową gazą, W przypadku ran brudnych lub zakażonych przed nałożeniem opatrunku Avilin Balsam spray, należy ranę oczyścić i zdezynfekować.

Przeciwskazania do stosowania:

  • rany z silnym krwawieniem

  • uczulenie na składniki preparatu

W przypadku utrzymujących się dłużej dolegliwości i braku poprawy, bądź nasilenia się objawów należy zasięgnąć porady lekarza.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii