Kategorie

Aurecon Plus Fytofontana Świece do uszu x 2 sztuki

9043335

Świeczki do uszu Aurecon plus mogą działać pozytywnie np. przy bólach uszu i głowy, przy lekkich zapaleniach ucha środkowego, swędzeniu w uchu, szumie w uszach, odczuwaniu ciśnienia w uszach i głowie, migrenie.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 15,39 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Świeczki do uszu Aurecon plus mogą działać pozytywnie np. przy bólach uszu i głowy, przy lekkich zapaleniach ucha środkowego, swędzeniu w uchu, szumie w uszach, odczuwaniu ciśnienia w uszach i głowie, migrenie, ostrym i przewlekłym katarze, zaburzeniach węchu, zapaleniu migdałków, podrażnieniu i symptomach stresowych będących konsekwencją zaburzeń wegetatywnych, słabym ukrwieniu ucha czy w przypadku niedosłyszenia. Zapewniają lokalne i odruchowe uaktywnienie układu metabolicznego i limfatycznego, stymulacją strumienia energetycznego, ogólne wzmocnienie systemu immunologicznego organizmu

Wskazania:

Preparat przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą dokonać wewnętrznego oczyszczenia ucha czy chcą usunąć wodę po kąpieli w morzu lub w basenie. Preparat może być użyteczny również dla osób, które pracują w środowisku o dużym zapyleniu lub maja problemy z ciśnieniem w uszach po podróży samolotem lub pobycie w górach.

Instrukcja użycia:

1. Wsunąć załączony papierowy pierścień na świeczkę i zapalić ją na szerszym końcu.

2. Położyć głowę w pozycji poziomej i wsunąć świeczkę węższym końcem do ucha. Zwrócić uwagę na poprawne, pionowe położenie świeczki. Świeczka musi być w pozycji pionowej, a nie pochylona w żadną stronę.

3. Kiedy świeczka dopali się do 2/3, zawsze powyżej papierowego kręgu, należy ją wyjąć i zgasić w przygotowanym wcześniej naczyniu z wodą. Proces palenia trwa 6-7 minut. Optymalna długość świeczki do ucha Aurecon plus została po różnych doświadczeniach ustalona na ok. 20 centymetrów , a średnica na górnym końcu - na ok. 20 milimetrów. Te rozmiary gwarantują właściwe proporcje, umożliwiające prawidłowe spalanie.

Zabieg przeprowadza się w zasadzie w obydwu uszach, stopniowo, ponieważ w trakcie stosowania dochodzi do wyrównania ciśnienia przez trąbkę Eustachiusza w okolicy całej głowy i szyi. Zaleca się wykonywanie profilaktycznego czyszczenia raz w miesiącu. Kuracja profilaktyczna powinna być wykonywana przez trzy następujące po sobie dni.

Skład:

Bawełna, wosk pszczeli, parafina, wkładka ochronna z tworzywa sztucznego Aurecon system.

Świeczki do uszu Aurecon plus nie maja takiego samego kształtu, ponieważ są produkowane ręcznie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii