Kategorie

Audispray Junior do higieny uszu, aerozol 25 ml

9050330

Hipertoniczny roztwór wody morskiej, poddany sterylizacji i procesowi filtracji mikrobiologicznej, który upłynnia i rozpuszcza woskowinę, umożliwiając jej naturalne usuwanie.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 26,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Hipertoniczny roztwór wody morskiej, poddany sterylizacji i procesowi filtracji mikrobiologicznej, który upłynnia i rozpuszcza woskowinę, umożliwiając jej naturalne usuwanie. 

Badania kliniczne dowiodły zarówno skuteczności jak i bezpieczeństwa preparatu AUDISPRAY Junior. Preparat ten nie wywołuje ani alergii, ani podrażnień w obrębie skóry.

 

SKŁAD: Hipertoniczny roztwór wody morskiej, bez gazu pędnego

 

POSTAĆ: Drobnocząsteczkowy aerozol łagodnie wstrzykiwany jest przez dyszę, która chroni przed wytworzeniem zbyt wysokiego ciśnienia w kanale słuchowym. Flakon 25 ml.

 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: W naturalny sposób upłynnia i rozpuszcza nadmiar woskowiny, kurzu i zanieczyszczeń oraz zapobiega powstawaniu korków woskowinowych w zewnętrznym kanale słuchowym. AUDISPRAY pozwala uniknąć konieczności stosownia patyczków bawełnianych, które powodują przesuwanie woskowiny w kierunku błony bębenkowej.

Preparat można stosować od 3 roku życia. 

 

DAWKOWANIE I SPOSÓB PODAWANIA: AUDISPRAY należy stosować od 2 do 3 razy w tygodniu, a u osób ze zwiększonym wytwarzaniem woskowiny - codziennie. Osoby noszące aparaty słuchowe mogą stosować AUDISPRAY co wieczór, po zdjęciu aparatu.

 

  1. nacisnąć końcówkę przez 1 sekundę, trzymając pojemnik w pozycji pionowej
  2. masować małżowinę uszną przez 10 sekund
  3. przechylić głowę na bok, aby nadmiar płynu wypłynął i wytrzeć ucho
  4. nie zdejmując końcówki z pojemnika, przepłukć jej zakończenie ciepłą wodą po każdorazowym zastosowaniu preparatu.

 

OSTRZEŻENIE: W przypadku zapalenia uszu, bólu uszu lub innych dolegliwości związanych z uszami, oraz u osób z zawrotami głowy lub u których wcześniej wystąpiły dolegliwości ze strony uszu lub błony bębenkowej, preparat można stosować jedynie po zasięgnięciu opinii lekarza. Jeśli w uszach znajdują się korki woskowinowe, po zastosowaniu AUDISPRAY mogą one zwiększyć swoją objętość i wywołać nieprzyjemne objawy, w takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii