> Produkty dla dzieci>Aspiratory do nosa dla dzieci

Kategorie

Najczęściej kupowane

Katar to jedno z największych wyzwań towarzyszących przeziębieniom, i to zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Zmęczone, przeziębione dziecko, które ma problemy z oddychaniem staje się niespokojne, a przez problemy ze snem często także rozdrażnione. Brak apetytu i kłopoty z zasypianiem przekładają się nie tylko na pogorszenie samopoczucia, lecz także wolniejszy powrót do zdrowia. Należy również pamiętać, że każde dziecko do 1. roku życia oddycha wyłącznie przez nos, dlatego nie można dyskredytować powagi kataru, nawet jeśli jego przyczyna nie jest szczególnie skomplikowana. Na katar dla najmłodszych sprawdza się świetnie aspirator do nosa dla noworodka, dzięki któremu pozbędziesz się wydzieliny z górnych dróg oddechowych dziecka.

Aspirator do nosa dla niemowląt - czy to rozwiązanie na każdy rodzaj kataru?

Niezależnie od tego, co jest przyczyną kataru (bakterie, wirusy, zanieczyszczenie powietrza czy alergia), aspirator do nosa jest bezpiecznym i pewnym rozwiązaniem, zapewniającym komfort wszystkim maluchom, w tym także dzieciom poniżej pierwszego roku życia. Udrożnienie i pielęgnacja noska sprawią, że katar nie będzie zalegał w nosie, co z kolei zapobiegnie jego nadkażaniu i komplikacjom takim jak zapalenie zatok.

Jaki aspirator wybrać?

Na rynku znajdziesz różne rodzaje aspiratorów do nosa. Apteka Prima ma w swojej ofercie aspiratory ręczne i podłączane do odkurzacza, takich marek jak Katarek, Nosko czy Sopelek. To, jaki odsysacz do nosa dla dzieci wybierzesz, zależy wyłącznie od preferencji Twojego dziecka - każdy z nich jest bezpieczny i pozwala zachować odpowiednią higienę przy regularnym czyszczeniu. 

Do kompletu warto zaopatrzyć się w zapas soli fizjologicznej (0,9% NaCl), aby najpierw rozrzedzić zalegającą w nosku wydzielinę (np. przy pomocy urządzeń takich jak inhalator AP2116 Baby Sanity), a dopiero potem odciągnąć ją przy pomocy aspiratora. Pamiętaj także, by po wszystkim nawilżyć śluzówkę nosa, stosując maść lub inhalacje.

Aspiratory do nosa dla dzieci 

W kategorii 8 produków.
Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów
Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów