Kategorie

Aspirator elektryczny do nosa NOVAMA PINGO

9072667

Aspirator do nosa który jest łatwy w obsłudze i wygodny w użyciu. Aspirator NOVAMA PINGO to prosty sposób na odciąganie kataru dzieciom. Odciągacz kataru skutecznie usuwa wydzielinę z nosa. Dzięki opcji 12 melodyjek dziecko łatwiej pozwala sobie oczyścić nosek.

Więcej szczegółów

 

Cena: 84,89 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

100Każde dziecko prędzej czy później złapie katar. W przypadku starszego malucha nie jest to zazwyczaj wielki kłopot, natomiast jeśli zdarzy się to kilkulatkowi lub noworodkowi problem będzie znacznie poważniejszy. Nie tylko ze względu na to że układ immunologiczny nie jest jeszcze tak rozwinięty jak u osoby dorosłej, ale również dlatego, że skóra malucha jest tak delikatna, że stosując zwykłą chusteczkę mocno podrażnilibyśmy nosek. Istnieje jednak interesujące rozwiązanie tego problemu, czyli aspirator do nosa dla dzieci. Wśród dostępnych na rynku tego typu przyrządów Novama Pingo opinie ma zdecydowanie najlepsze – to prawdopodobnie najlepszy spośród odciągaczy kataru dla dzieci w swoim przedziale cenowym.

 

Wśród zalet jakimi cechuje się Novama Pingo cena na pewno warta jest uwagi – za urządzenie zapłacimy niecałe 100 zł, przy czym jest to inwestycja na bardzo długo. Zapoznając się z dotyczącymi Novama Pingo opiniami które możemy znaleźć w internecie, zarówno tymi napisanymi przez zwykłych użytkowników jak i specjalistów pediatrów szybko zorientujemy się, że to sprzęt nie tylko doskonale przystosowany do anatomii dziecka, ale również niezawodny, odporny na awarie i zachowujący stuprocentową sprawność nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Jeśli weźmiemy pod uwagę konkurencyjne urządzenia dla Novama Pingo ceny znajdują się na znacznie wyższym poziomie. To istotny argument za tym, aby przynajmniej ten odciągacz kataru dla dzieci wypróbować.

 

Użycie aspiratora do nosa dla dzieci Novama Pingo jest niezwykle proste i nawet osoba nie mająca z tego typu urządzeniami żadnego doświadczenia bez problemu sobie z tym poradzi. Produkt jest zarazem bardzo uniwersalny – można stosować go nie tylko u noworodków, ale nawet do 12 roku życia. Warto zaznaczyć, że urządzenie pracuje w dwóch trybach (ciągłym i pulsacyjnym) oraz że nie tylko odciąga katar, ale również potrafi odtworzyć 12 melodyjek które sprawiają że dziecko jest znacznie spokojniejsze podczas zabiegu.

 

KONSERWACJA

Głowicę i jej części można skutecznie myć bieżącą wodą oraz dezynfekować wrzącą wodą.

 

DANE TECHNICZNE

Kod EAN 4710953420553
BLOZ 7 9072667
Rodzaj aspiratora automatyczny
Marka NOVAMA
Gwarancja 3 lata
Zasilanie Baterie
Waga 146 g
Wymiary 9,8 x 4,5 x 14,3 cm
Dodatkowe informacje moc ssąca: 450 mmHg (60 kPa); ciśnienie 75-80 dB; materiał końcówki ssącej: silikon
Skład zestawu aspirator, 2 końcówki do nosa, 2 baterie typu AA, instrukcja

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii