Kategorie

AQUACLIN Pianka oczyszczająca do mycia 130 ml

7066889

Dermokosmetyki do pielęgnacji z linii Aquaclin pomogą Ci zadbać o to, co najważniejsze podczas kuracji lekiem Aquaclin, czyli o odpowiednie oczyszczanie i nawilżanie.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 10,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Dermokosmetyki z linii Aquaclin do pielęgnacji ciała pomogą Ci zadbać o właściwe oczyszczanie i nawilżanie. Zachowaj młodą skórę dzięki preparatowi Aquaclin pianka. Opinie klientów potwierdzają jego działanie. Preparat poprawia sprężystość skóry, odpowiednio ją nawilżając i chroniąc. Dlatego też specjaliści polecają Aquaclin pianka. Ceny tego produktu są wyjątkowo korzystne, co potwierdza zaufanie konsumentów.

 

Działanie oczyszczające to nie jedyna zaleta pianki do mycia Aquaclin. Choć oczyszczanie skóry jest bardzo ważne, to trzeba jednak pamiętać, aby jej nie podrażnić, ani nie wysuszyć w trakcie tego procesu.

 

Zdrowa skóra dzięki uwzględniającemu potrzeby skóry, specjalistycznemu preparatowi Aquaclin pianka. Cena potwierdza wydajność kuracji preparatem. Wydana na temat produktu Aquaclin pianka opinia kliniczna potwierdza naukowo jego wysoką skuteczność.

 

AQUACLIN Pianka do mycia posiada działanie łagodnie oczyszczające, nie wywołując podrażnień. Dzięki hipoalergicznej formule optymalnie przygotowuje skórę pod Aquaclin żel. Zawarte w niej ekstrakty z nagietka i aloesu poprawiają sprężystość skóry, odpowiednio ją nawilżając i chroniąc. Produkt testowany dermatologicznie.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii