Kategorie

Nowy

Apap Caps 0,5g 10 kapsułek

3251446

Apap Caps - Leczenie objawowe bólu, gorączki o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

Więcej szczegółów

 

Cena: 6,89 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Leczenie objawowe bólu, gorączki o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

Właściwości:
Apap Caps zawiera substancje czynną paracetamol, która należy do grupy leków zwanych analgetykami (leków przeciwbólowych).

Składniki:
Substancją czynną leku jest paracetamol. Każda kapsułka miękka zawiera 500 mg paracetamolu.

Substancje pomocnicze o znanym działaniu: każda kapsułka zawiera 58,2mg sorbitolu i 6,0mg glikolu propylenowego i lecytyny (zawartej e oleju sojowym) 

Sposób użycia:
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 15 lat (masa ciała >55 kg):
1 lub 2 kapsułki (500 mg – 1g) jednorazowo, maksymalnie 6 kapsułek (3 g) na dobę.

Dzieci i młodzież w wieku poniżej 15 lat:


Dzieci w wieku od 9 do 12 lat (30 - 40 kg):
1 kapsułka (500 mg) jednorazowo, 3 - 4 razy na dobę.


Dzieci w wieku od 12 do 15 lat (40 - 55 kg):
1 kapsułka (500 mg) jednorazowo, 4 - 6 razy na dobę.

Mniejsza częstość podawania jest przenaczona dla młodszych dzieci w danej grupie wiekowej.

U dzieci w wieku poniżej 12 lat nie należy stosować dawki większej niż 60 mg/kg mc./dobę.

APAP Caps nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 9 lat.

Ważne informacje:

  • Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25*C
  • Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. 

Przeciwwskazania:

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na paracetamol lub na którąkolwiek substancje pomocniczą kapsułek miękkich.
  • Stosowanie dawek większych niż zalecana może powodować ciężkie uszkodzenie wątroby. 
  • Nie należy przyjmować leku Apap Caps, jeśli pacjent stosuje inne leki zawierające paracetamol

Opakowanie:
10 kapsułek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii