> Dermokosmetyki apteczne>Dermokosmetyki dla mężczyzn>Antyperspiranty dla mężczyzn i inne kosmetyki

Kategorie

Najczęściej kupowane

Męska higiena i pielęgnacja

Dermokosmetyki polecane są szczególnie mężczyznom, którzy mają bardzo wrażliwą skórę, ze skłonności do przesuszania, atopii. Są to produkty hipoalergiczne o właściwościach leczniczych przeznaczone do codziennej pielęgnacji i higieny.

Szczególną uwagę należy zwrócić na antyperspiranty, które skutecznie i długotrwale eliminują wydzielanie potu. Są one znacznie skuteczniejsze niż tradycyjne produkty. Przede wszystkim zmniejszają nadmierne wydzielanie potu, daje skórze uczucie świeżości, nie pozostawia przy tym białych śladów na odzieży.

Inne preparaty do higieny i pielęgnacji dla mężczyzn 

Jeżeli tradycyjne preparaty do pielęgnacji się nie sprawdzają, warto sięgnąć po dermokosmetyki, czyli specjalistyczne produkty apteczne, które mają skuteczniejsze działanie na ciało mężczyzny, mogą to być między innymi:

  •        pomadka ochronna do ust, który zapobiega wysychaniu i pękaniu warg, delikatnie je natłuszcza i łagodzi podrażnienia,
  •        sól do kąpieli, która zmniejsza obrzęki i łagodzi bóle,
  •        olejki do kąpieli, które działają regenerująco na ciało, a także nawilżają, odżywiają i napinają skórę,
  •        krem ochronny do pielęgnacji tatuażów, który nawilża i odżywia skórę pokrytą tatuażem, wzmacnia intensywność jego kolorów oraz chroni przed blaknięciem.

Antyperspiranty dla mężczyzn i inne kosmetyki 

W kategorii 43 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 43 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 43 produktów