Kategorie

Anida SCABIderm ochronny płyn na skórę 100ml

7068864

Zawiera 10 % benzoesanu benzylu

Więcej szczegółów

 

Cena: 15,46 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Zawiera 10 % benzoesanu benzylu

Płyn na skórę o działaniu ochronnym. Specjalnie dobrana formuła produktu sprawia, że dobrze rozprowadza się na skórze i łatwo wchłania. Czyni skórę przyjemną w dotyku i pokrytą warstwą ochronnego filmu. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Łagodzi uczucie swędzenia.

Benzoesanu benzylu wykazuje właściwości owadobójcze i jest z powodzeniem stosowany jako środek zwalczający pasożyty takie jak: świerzbowiec i wszy. Łagodzi podrażnienia i świąd.

Zalecany do stosowania przez osoby ze skłonnością do chorób pasożytniczych, przebywające w dużych skupiskach ludzi (np. domy opieki, więzienia) lub złych warunkach higieniczno – sanitarnych.

Sposób użycia:

Przed zastosowaniem umyć dokładnie całe ciało (najlepiej wziąć gorącą kąpiel trwającą co najmniej 10 minut), a następnie osuszyć. Spryskać ciało produktem, ze szczególnym uwzględnieniem trudno dostępnych miejsc (skóra między palcami, pod pachami, w pachwinach i na podbrzuszu). Wetrzeć produkt w ciało, aż skóra stanie się sucha. Zabieg powtarzać przez kolejne 4 dni.

Unikać kontaktu produktu ze śluzówką oczu, nosa i dróg rodnych.

Składniki: PARAFFINUM LIQUIDUM, ISODODECANE, HYDROGENATED TETRADECENYL/METHYLPENTADECENE, BENZYL BENZOATE, PARFUM30 Inne produkty w tej samej kategorii