Kategorie

Alflorex 30 kapsułek

3447441

Alflorex jest to suplement diety, zawierający Bifidobacterium infdntis, szczep 35624®. 

Więcej szczegółów

 

Cena: 53,74 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Działanie:
Zastosowany w preparacie szczep Bifidobacterium infantis 35624® został szczegółowo przebadany, a jego właściwości potwierdzone. Szczep ten został wyizolowany z jelita zdrowego człowieka. Stosowanie suplementu diety Alflorex pozwoli na uzupełnienie tych ważnych bakterii. Regularne przyjmowanie jednej kapsułki dziennie przez przynajmniej cztery tygodnie pozwoli na zasiedlenie jelit przez bakterie, a to przełoży się na przywrócenie ich właściwego funkcjonowania.


Wskazania:
Suplement diety Alflorex przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w bakterie Bifidobacterium infantis. Preparat polecany w przypadku odczuwania wzdęć, gazów, bólu brzucha, a także przy nieprzewidywalnych ruchach jelit.


Przeciwskazania
:
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety.

Nie przechowywać w lodówce.


Sposób użycia:

Zalecana jest jedna kapsułka dziennie. Popijając wodą.


Składniki:

Skrobia kukurydziana; hydroksypropylometyloceluloza; bakterie Bifidobacterium infantis, szczep 35624®; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; sacharoza; trehaloza; barwnik: dwutlenek tytanu; stabilizator: cytrynian sodu.


Produkt bezglutenowy.


Właściwości składników:

Nie wszystkie szczepy bakterii są takie, a każdy szczep posiada określone właściwości, nawet w grupie bifidobakterii.

Naukowe podejście do preparatu Alflorex® oraz ponad 15 lat badań doprowadziło do uzyskania szczepu bakterii o dobrze poznanych właściwościach.
Alflorex® to jedyny produkt w Europie, który zawiera szczep 35624®. Szczep 35624® został wyizolowany z jelita ludzkiego. W trakcie wielu lat badań prowadzonych przez naukowców z Alimentary Health Ltd. oraz z APC Microbiome Institute na University College Cork (jednej z wiodących na świecie instytucji zajmujących się jelitami) szczep został szczegółowo opisany i przebadany pod kątem klinicznym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii