> Produkty dla dzieci>Akcesoria do karmienia

Kategorie

Najczęściej kupowane

Jaki laktator wybrać?

Przy wyborze laktatora na pewno trzeba kierować się wygodą, jednak dla każdego oznacza ona coś innego. Żeby zdecydować się jaki będzie najlepszy laktator, trzeba poznać różnice między nimi.

  •        Wybrać laktator ręczny czy elektryczny?

Laktator ręczny jest znacznie tańszy niż elektryczny, jednak pracują znacznie...

Jaki laktator wybrać?

Przy wyborze laktatora na pewno trzeba kierować się wygodą, jednak dla każdego oznacza ona coś innego. Żeby zdecydować się jaki będzie najlepszy laktator, trzeba poznać różnice między nimi.

  •        Wybrać laktator ręczny czy elektryczny?

Laktator ręczny jest znacznie tańszy niż elektryczny, jednak pracują znacznie ciszej. Przystosowany jest do sporadycznego odciągania pokarmu, ponieważ jego użycie jest pracochłonne – konieczne jest stałe pompowania urządzenia dłonią.

Natomiast laktator elektryczny jest dużo łatwiejszy i wygodniejszy w użytkowaniu, ponieważ za utrzymanie próżni odpowiada silniczek urządzenia.

  •        Lepszy będzie pojedynczy czy podwójny laktator?

Laktator pojedynczy jest dobrym rozwiązaniem w przypadku sporadycznego wykorzystywania.

Laktator podwójny pobiera mleko z obu piersi jednocześnie, zatem skraca czas odciągania o połowę. Doskonale się sprawdzi dla zapracowanych mam. Ponadto pokarm, który uzyskamy z odciągnięcia z obu piersi jednocześnie posiada w wyższą zawartością tłuszczu i kalorii. Będzie lepszym wyborem dla kobiet przy regularnym stosowaniu.

Jaką butelka i smoczek do karmienia będzie najlepsza? 

Przy zakupie butelki do karmienia również pojawia się wiele pytań? Jest to bardzo ważny wybór ponieważ odpowiada za komfort i bezpieczeństwo dziecka.

  •        Wybrać szklaną czy plastikową?

Butelka plastikowa przede wszystkim jest zdecydowanie lżejsza, dzięki czemu dziecko będzie mogło samo ją trzymać w dłoniach. Dodatkowo ma lepsze właściwości izolacyjne, zatem mleko będzie dłużej pozostawało ciepłe.

Butelka szklana jest uznawana za najbezpieczniejszą butelkę do karmienia, ponieważ łatwiej się ją wyparza i jest trwalsza. W porównaniu do plastikowej nie matowi się, jednak jest znacznie cięższa a mleko w niej szybciej stygnie.

  •        Wąska czy szeroka butelka?

Wąska butelka będzie wygodniejsza do trzymania w dłoni, natomiast butelka z szeroką szyjką będzie wygodniejsza przy jej napełnianiu i odmierzaniu mieszanki mleka, a także będzie łatwiejsza do wyczyszczenia.

  •        Butelka antykolkowa czy zwykła?

Warto zwrócić uwagę na działanie butelki antykolkowej, gdyż została zaprojektowana w taki sposób, aby dziecko nie połykało powietrza razem z pokarmem.

  •        Smoczek silikonowy czy kauczukowy do butelki?

Przy wyborze smoczka do butelki warto kierować się tym by swoim kształtem i rozmiarem przypominał kształt piersi mamy, ułatwiać dziecku w ten sposób przyssanie się do niego.

Więcej

Akcesoria do karmienia 

W kategorii 26 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 26 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 26 produktów