> Preparaty na przeziębienie>Preparaty na ból gardła>Aerozole i spraye na ból gardła

Kategorie

Najczęściej kupowane

Ból gardła nie daje Ci spokoju w sezonie chorobowym? A może zmienna pogoda sprawia, że łaskotanie w przełyku właściwie nie przechodzi? Ciągłe drapanie w gardle i uciążliwe pieczenie czy kłucie sprawiają ogromny dyskomfort i mogą wywrócić życie do góry nogami. Nawet jeśli nie chcesz stosować pastylek na gardło ze względu na większy ból podczas przełykania, nie daj się pokonać wirusom - wybierz skuteczny i wygodny w stosowaniu aerozol do gardła.

Spray do gardła łagodzący ból i dyskomfort

Zastanawiasz się, jaki aerozol do gardła przyniesie Ci faktyczną ulgę? To zależy od przyczyny bólu. Wielu producentów w ostatnich latach poszerzyło swoją ofertę o nowe środki w sprayu, dzięki czemu masz dziś naprawdę duży wybór. Dla wszystkich tych, którzy potrzebują szczególnego nawilżenia na nieprzyjemną suchość w gardle, którą wywołały czynniki zewnętrzne (np. smog, pył, kurz, dym papierosowy, klimatyzacja, ogrzewanie zimą, alergie), polecamy Fiorda Spray o wysokiej zawartości aloesu oraz kwasu hialuronowego, które przyniosą ulgę błonie śluzowej Twojego gardła. 

Co na stany zapalne gardła?

Warto przetestować preparaty, które zawierają srebro koloidalne (np. Argensept Spray, Argentin Spray) - sprawdzają się świetnie w przebiegu wielu stanów zapalnych, ponieważ srebro dezaktywuje enzym używany przez jednokomórkowe organizmy używają w metabolizmie tlenowym, sprawiając, że obumierają. Niektóre wyroby medyczne na ból gardła, np. spray na zapalenie gardła Orofar w aerozolu czy Tantum Verde Forte w sprayu zawierają składniki działające nie tylko antyseptycznie, lecz także przeciwbólowo i delikatnie znieczulająco. Neo-Angin spray z kolei sprawdzi się też świetnie również w zakażeniach grzybiczych, a Strepsils Intensive Direct aerozol dzięki zawartości flurbiprofenu może przynieść Ci ulgę nawet do 6 godzin.

Aerozole i spraye na ból gardła 

W kategorii 16 produków.
Wyświetla 1 - 16 z 16 produktów
Wyświetla 1 - 16 z 16 produktów