Kategorie

Nowy

Activblock Sensitive rollon 25ml

7045913

Activblock Sensitive rollon - Do opanowania nadmiernej potliwości dla osób o skórze wrażliwej. 

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 22,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Do opanowania nadmiernej potliwości dla osób o skórze wrażliwej. 

Właściwości:
Antyperspirant ACTIVBLOCK Sensitive przeznaczony jest do opanowania nadmiernej potliwości dla osób o skórze wrażliwej. Jego formuła, wzbogacona o składniki zmniejszające działanie drażniące - allantoinę, Panthenol i ekstrakt z bawełny - została specjalnie dostosowana do potrzeb wrażliwej skóry, aby dawać Ci pewność efektu i poczucie komfortu, minimalizując ryzyko podrażnień. Antyperspirant ACTIVBLOCK Sensitive przeznaczony jest do stosowania na noc, kiedy aktywność gruczołów potowych jest ograniczona. Preparat posiada aplikator roll-on dla zapewnienia szybkiego i precyzyjnego nakładania. 

Składniki:
Alantoina, pantenol, ekstrakt z bawełny.

Sposób użycia:
Na noc, na czystą i całkowicie suchą skórę pach. Po aplikacji preparatu należy odczekać do jego całkowitego wyschnięcia. Rano dokładnie zmyć preparat delikatnym mydłem i spłukać. Początkowo zaleca się stosowanie ACTIVBLOCK Sensitive co drugi wieczór, przez 6 dni. Następnie można zmniejszyć częstotliwość stosowania antyperspirantu do 2-3 razy w tygodniu lub rzadziej, w zależności od indywidualnych potrzeb, aby utrzymać efekt redukcji wydzielania potu. Nie stosować ACTIVBLOCK Sensitive na wilgotną, skaleczoną lub podrażnioną skórę. Po depilacji lub goleniu pach należy wstrzymać stosowanie preparatu przez około 48 h. 

Opakowanie:
25 ml 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii