Kategorie

Nowy

Activblock Classic Roll-on 25ml

7045915

Activblock Classic Roll-on - Do opanowania nadmiernej potliwości, skóra normalna.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 23,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Do opanowania nadmiernej potliwości, skóra normalna.

Właściwości:
Antyperspirant Activblock Classic przeznaczony jest do opanowania nadmiernej potliwości, aby dawać Ci pewność efektu i poczucie komfortu na długi czas. Antyperspirant Activblock Classic przeznaczony jest do stosowania na noc, kiedy aktywność gruczołów potowych jest ograniczona, na czystą i całkowicie suchą skórę pach. Preparat posiada aplikator roll-on dla zapewnienia szybkiego i precyzyjnego nakładania. 

Składniki:
Chlorek glinu, alantoina, wyciąg z bawełny, pantenol.

Sposób użycia:
Stosować na noc. Po aplikacji preparatu należy odczekać do jego całkowitego wyschnięcia. Rano dokładnie zmyć preparat delikatnym mydłem i spłukać. Początkowo zaleca się stosowanie Activblock Classic codziennie, zwykle przez 2-3 dni. Następnie można zmniejszyć częstotliwość stosowania antyperspirantu do 2-3 razy w tygodniu lub rzadziej, w zależności od indywidualnych potrzeb, aby utrzymać efekt redukcji wydzielania potu. Nie stosować Activblock Classic na wilgotną, skaleczoną lub podrażnioną skórę. Po depilacji lub goleniu pach należy wstrzymać stosowanie preparatu przez około 48 h. Nie należy stosować żadnych innych dezodorantów lub antyperspirantów następnego dnia po zastosowaniu Activblock Classic z uwagi na zwiększone prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień. 

Opakowanie:
25 ml


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii