Kategorie

Acidolac x 20 kaps.

8297112

Acidolac® jest suplementem diety zawierającym liofilizowane kultury bakterii probiotycznych Bifidobacterium lactis oraz Lactobacillus acidophilus.

Więcej szczegółów

 

Cena: 15,80 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Acidolac jest suplementem diety zawierającym liofilizowane kultury bakterii probiotycznych Bifidobacterium lactis oraz Lactobacillus acidophilus.Działanie:

Acidolac jest suplementem diety zawierającym liofilizowane kultury bakterii probiotycznych Bifidobacterium lactis oraz Lactobacillus acidophilus.Wskazania:

Acidolac kapsułki należy przyjmować w okresie antybiotykoterapii i do 2-3 tygodni po zaprzestaniu stosowania antybiotyków. Produkt można stosować także w podróży ze zmianą strefy klimatycznej, kiedy w przewodzie pokarmowym dochodzi do zmian w składzie mikroflory.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Nie ma konieczności przechowywania w lodówce.Skład:

maltodekstryna, hydroksypropylometyloceluloza, liofilizat bakterii kwasu mlekowego zawierający Bifidobacterium lactis oraz liofilizat bakterii kwasu mlekowego zawierający Lactobacillus acidophilus, substancja żelująca guma gellan, barwnik dwutlenek tytanu

Składniki

1 kapsułka

(zalecana dzienna porcja)

2 kapsułki

(zalecana dzienna porcja)

bakterie kwasu mlekowego Bifidobacterium lactis

2 mld (2x109 CFU*)

4 mld (4x109 CFU*)

bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus acidophilus

2 mld (2x109 CFU*)

4 mld (4x109 CFU*)Acidolac nie zawiera białka mleka krowiego, laktozy, glutenu i może być podawany osobom, które nie tolerują tych składników.Sposób użycia:

Dzieci powyżej 3. roku życia i dorośli: 1-2 kapsułki dziennie.

Zawartość kapsułki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu z wodą, jogurtem lub mlekiem. Nie należy rozprowadzać preparatu w gorących lub mrożonych płynach lub pokarmach

Acidolac kapsułki należy przyjmować w okresie antybiotykoterapii i do 2-3 tygodni po zaprzestaniu stosowania antybiotyków. Produkt można stosować także w podróży ze zmianą strefy klimatycznej, kiedy w przewodzie pokarmowym dochodzi do zmian w składzie mikroflory.Podmiot odpowiedzialny:

ZF POLPHARMA SA

ul. Pelplińska 19

83-200 Starogard Gdański

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii